Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Руският пропагандист Соловьов: Байдън е напълно управляван от украинците (ВИДЕО)

15 юни 2023, 13:01 часа • 4090 прочитания

Президентът на САЩ Джо Байдън е управляван от украинците. Киев се намесва във вътрешните работи на САЩ като дава подкупи на Байдън. Тази теория разви пропагандист №1 на Кремъл Владимир Соловьов в ефира на телевизия "Россия 1".

Още: Украйна: Има критични ресурси на стойност 350 млрд. долара в окупираната от Русия територия

Още: Украйна се топи: "Нас ни избиват, а деца не се раждат"

В предаването си Соловьов заяви, че Киев е давал подкупи на Байдън много преди той да стане президент, още в годините, когато бе вицепремиер.

"Говорим за това, че чужда държава е дала подкуп на действащия вицепрезидент на Съединените щати. Давала му го е многократно. В крайна сметка този човек става президент. Чуждата държава, която му е плащала подкупи, има 100% начини за влияние върху действащия президент, така че Байдън на практика е напълно управляваем от украинците. Не само това - САЩ трябва да започнат дело срещу президента на Украйна заради намеса във вътрешните им работи, за разкриване на важна информация. Изобщо ние сега разбираме защо Америка дава на Украйна всякакво оръжие“, заяви Соловьов.

ОЩЕ: Пропагандистът Соловьов: Полша, Финландия и балтийските страни искат обратно в Русия (ВИДЕО)

Още: Ватиканът: Папата е прекарал "спокойна нощ"

Още: Украйна: Оръжие за 20 млрд. евро и редкоземни богатства - нови завои. 267 руски дрона в атака (ОБЗОР - ВИДЕО)

Още: Великобритания обяви кога ще атакува Русия със санкции

Още: Папа Франциск е в критично състояние, наложило се е кръвопреливане (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес