След нощната атака с дрон срещу Москва, руски телеграм канали съобщават, че отново има поне един дрон, който лети към руската столица.
Още: От днес: Българите и всички от ЕС с нов документ във Великобритания
Още: Следващата голяма руска офанзива в Украйна: Спекулации (ОБЗОР - ВИДЕО)
В съобщенията се дава и карта, показваща откъде идва дронът и накъде предполагаемо се насочва. Има и снимки на безпилотния летателен апарат.
Още: Силни бури връхлетяха Гърция, затворени са пътищата на Халкидики (ВИДЕА)
Още: Кейт Мидълтън отговори на емоционалните кризи на принц Уилям
Според прокремълския телеграм канал Mash вече има евакуация на 2000 души от Москва сити - всичките атаки с дронове през това лято уцелиха точно там. В публикацията на Mash пише и, че евакуацията била направена, след като "телефонни терористи" един вид предизвикали паника след публикуваното видео как идвал дрон - всъщност "рояк дронове". Но в публикация на "Украина сейчас" в Телеграм подигравателно пише, че идването на дроновете не е потвърдено.
Всичко за войната в Украйна на живо във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Един час ВИДЕО с жалби към Путин за руската армия: Къде изчезнаха мъжете и братята ни?
ОЩЕ: "Няма значими щети": ВИДЕО и СНИМКИ след поредната атака с дрон в Москва