Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

"Инфокс": Руснаците предпочитат имотите на България и Испания

12 май 2012, 15:17 часа • 7249 прочитания

За последните три години списъкът със страните-фаворити на руските купувачи на пазара за недвижими имоти, почти не се е изменил, предава руският новинарски сайт „Инфокс”, предаде ТВ Европа. Ако досега България беше лидер в класацията с голяма преднина, то сега я настига Испания.

Още: Руска нормалност: В детска градина "разминират" мини и "атакуват" със снаряди (СНИМКИ)

Още: Италия проверява Tesla и други производители на електромобили

На трето място продължава да стои Италия. Франция падна от 7 място на 9 място, пише още руското издание.

На 4-о и 5-о място като предопочитана страна за купуване на имот са Турция и Кипър, Черна гора е на 6-а позиция, следвана от Чехия.

Германия, Франция и Гърция допълват десетката, извън която изненадващо остава доскоро желани държави като Великобритания, Австрия и Хърватия.

Още: Фондация "Българска памет": В Македония ни клеветят

Още: Украинското разузнаване: Русия се готви да обяви „победа“ във войната до 24 февруари

България е лидер в предпочитанията на руснаците и при случаите, когато анкетираните са можели да посочат повече от една страна, в която биха искали да имат недвижима собственост, отбелязва "Инфокс".

Редактор: Петър Проданов

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес