Тежка катастрофа между два тира и четири леки автомобила е станала в тунел „Витиня”. Това съобщиха за агенция „Фокус” от ОДМВР – София. При инцидента един човек загина
Още: 20 000 лв. за живота на Алексей Петров - съдът не вярва, че е бил уважаван преподавател
Още: Моторизиран полицай пострада при катастрофа в София
В 13:26 часа е постъпил първият сигнал за катастрофата. След него има поредица от сигнали. В тунела има верижно пътнотранспортно произшествие между два тира и четири леки автомобила.
Загиналият е бил затиснат в колата си. Колата му е разрязана от тира, долната част на тялото му е премазана. Човекът е починал, докато чака помощ. Тялото му е закарано за аутопсия, информира Нова телевизия.
В момента се установяват причините за инцидента. Асфалтът в тунела е мокър и това може да е вероятната причина, довела до катастрофата.
Още: Карал пиян-залян: Хванаха шофьор с над 4 промила алкохол
Още: При закрити врата: Делото “Дебора“ започна отново
Заради инцидента се е образувало задръстване. То започва два километра преди тунела. Временно се ограничава движението по магистрала "Хемус" при тунел "Витиня" в посока Варна. Информацията съобщава Агенция "Пътна инфраструктура".
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
*Информацията е допълнена в 16.14 ч.
Снимка: Архив