59-годишен перничанин, видимо пиян и без книжка, е задържан за нанасяне на значителни материални щети с лек автомобил на салон за красота, предава БНР.
Още: МВР знае за скандалния случай с чатовете в ГДБОП
Още: Пиян самокатастрофира, отнеха му автомобила
Инцидентът е станал снощи, около 23,20 ч. в пернишкия кв. „Изток“. Лек автомобил се забил във входната врата на фризьорски салон. Водачът напуснал местопроизшествието и изоставил автомобила. След подаден сигнал районът бил блокиран и недалеч от мястото е задържан предполагаемият извършител. Видимо пияният мъж отказал проба за алкохол и наркотици. Задържан е за до 24 ч. с полицейска заповед.
Още: Мъж без книжка избяга от полицията, намериха го пиян в ремарке
Още: Нает като “муле“: Младеж спаси баба от ало измамници
Още: 58 шева след нападение с макетно ножче: Затвор за мъжа, обезобразил жена си
На фризьорския салон са нанесени значителни материални щети – изкъртени врати, прозорци и предпазна решетка. Извършен е оглед и са предприети действия по започнатото досъдебно производство. Работата продължава под надзора на прокуратурата в областния град.
Още: Отнеха автомобила на 19-годишен, шофирал пиян и дрогиран
Още: "Това дете можеше да е живо!": Диана Русинова иска незабавни оставки в АПИ
Още: Български пожарникари помогнаха на щъркел в беда