Катастрофа между два леки автомобила на АМ „Тракия“ затруднява движението.
Още: Крадец обира три пъти една и съща къща в Луковит
Още: Съдът решава за мерките на петимата задържани от протеста на "Възраждане"
Произшествието е станало на 159-ия километър от аутобана в посока Бургас, а сигнал за него е получен около 20:30 часа. И в двете коли са пътували чужденци. В едната кола са били двама турски граждани, а в другата трима руски, съобщиха очевидци пред bTV.
Пострадали са двама души, оказва им се медицинска помощ. Единият от пострадалите е откаран в болницата в Чирпан.
Трафикът между Пловдив и Стара Загора е почти парализиран. Заради инцидента се е образувала огромна тапа. През определени интервали в едно от платната се пропускат само по няколко автомобила, съобщават дежурните в Агенция „Пътна инфраструктура“.
Още: Верижна катастрофа на магистрала „Тракия“
Още: Катастрофа между линейка и джип в София: Осем души пострадаха (ВИДЕО)
ОЩЕ: Актьор от "Под прикритие" е бил ударен от млад шофьор с BMW в София
Трафикът в посока Бургас се пропуска през аварийна лента и по маршрут Войводиново-Поповица-Милево-Плодовитово. На място има полицейски екип.
Още: Нападение с нож в София: Мъж рани жена в трамвая
Още: Полицията задържа 31 души след мача ЦСКА - Левски
ОЩЕ: АПИ с важна информация за движението по АМ "Тракия" през август