"Прокуратурата сама се разобличи, че действа като колцентър за политически поръчки"

21 май 2023, 11:53 часа • 2763 | прочитания

"Прокуратурата сама се разобличи, че действа като колцентър за политически поръчки". Това заяви бившият началник на политическия кабинет на Кирил Петков - Лена Бориславова.

Още: Заплахите на Тръмп напомнят един неприличен виц. Не му се връзвайте: Старият политически импотент не може да ги изпълни

Още: Украйна воюва с двама насилници - военен и търговски, Путин и Тръмп

В интервю за БНР тя каза, че ПП-ДБ застават зад идеята, че промяната в прокуратурата е необходима, защото не може да има справедливост и правосъдие, когато "цялата прокуратура функционира като такъв колцентър за политици".

"Че на някого му се разминава, че седи дело на трупчета за 600 млн., откраднати от хазната. Престъпникът не се страхува от прокуратурата, когато вижда, че тя действа по този начин", допълни Бориславова.

ОЩЕ: "На мен г-н Гешев не ми се обажда": Лена Бориславова за разликата между кабинет с първия и втория мандат

Още: Ходете вие да почивате за 40 лева нощувка на морето

Още: Администрацията на Тръмп не прави нищо без пари - казаха го официално

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Радев
Димитър Радев Отговорен редактор
Новините днес