Сигналът за нередност на юбилейния мач между Левски и Лацио е дошъл от азиатския букмейкърски пазар. Това съобщи генералният секретар на "Федербет" Франческо Баранка пред вестник "Преса".
Още: "ЦСКА няма избистрен стил на игра. Левски е фаворит за второто място"
Още: Георги Иванов е разочарован: Българските клубове искат да се играе с чужденци
"За нас това е класически случай на манипулиран мач. На полувремето коефициентите за победа на Левски и за над 3 отбелязани гола буквално се сринаха. Сериозни суми са залагани на тези две опции в букмейкърски къщи в Азия", разкри Баранка.
Той допълни, че е на разположение на Интерпол и на всички други разследващи органи, които имат желание да се заемат със случая.
"Българският футбол е много уязвим по отношение на тото мафията. Почти всеки уикенд във вашето първенство се прави опит за манипулация", категоричен бе секреатрят на "Федербет".
Още: Венци Стефанов разкри: Левски и Славия се разбрали за голяма звезда на "белите"
Още: Септември развали празника на Локо Пловдив! Фенове удариха делегата на мача