Франция не се представи блестящо на Евро 2024, след като отпадна от бъдещия шампион Испания на полуфиналите, но играта на "петлите" определено не беше на ниво през целия турнир.
Още: Георги Иванов успокои за сагата с чужденците, но алармира за друг голям проблем
Още: "В БФС му се смеем": Георги Иванов сравни "индивида" Георги Градев с лекар самозванец
Въпреки това, страната продължава да е един от най-добрите национални отбори в последните 20 години, а до голяма степен това се дължи на... Емил Костадинов!
Макар и недолюбван в последните години заради работата, която вършеше в БФС, Костадинов остава легенда на българския футбол и архитект на основите, довели до 4-тото място на Мондиал 1994.
Още: Димитър Бербатов писа двойка на Георги Иванов и защити Илиан Илиев (ВИДЕО)
Още: БФС прибира 16 000 лв. от Вечното дерби, глупост от публиката докара проблем на Левски
Във Франция пък наскоро се присетиха за него, като го обявиха за един от своеобразните "гробокопачи" на френския футбол. Заради неговото участие в тоталния срив на футбола в страната - защо го наричат "кошмар" за френския футбол и кои всъщност са 4-мата гробокопачи на футбола в страната четете тук!
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Левски отново скочи на съдиите, „сините“ поискаха чужди рефери за конкретни двубои (ВИДЕО)