Треньорът на Локомотив София Станислав Генчев няма никакво намерение да поема Левски. Това заяви самият той пред колегите от „Dsport“. Вчера в медийното пространство се появиха слухове, че младият специалист е вариант за заместник на Станимир Стоилов, който може да напусне „сините“, след като изпълнителният директор на клуба Иво Ивков бъде освободен следващата седмица.
Още: БФС пощади Левски и Ботев Пловдив - разминаха се само с глоби след ексцесиите на „Герена“
Още: Сираков се смили и „размрази“ звезда на Левски, явно новият му договор се пече
Генчев коментира, че не е водил разговори нито с Левски, нито с друг отбор и допълни, че остава треньор на Локомотив София поне до края на сезона. Той също така обърна внимание на предстоящия мач със „сините“ през уикенда, като заяви, че се надява подемът, в който се намират „железничарите“ да продължи и срещу Левски.
„Няма нищо вярно и не знам откъде излезе това, да се спекулира с моето име, че мога да поема Левски. Аз съм треньор на Локомотив София, предстоят ни важни мачове за първенството, два полуфинала и със сигурност до края на полусезона аз ще водя Локомотив. Нямам никакво намерение да поемам отбора. Не съм водил разговори нито с Левски, нито с друг отбор“.
Още: Вили Вуцов след дебюта на Светльо за Левски: Една голяма мечта на фамилията се сбъдна
„Никаква идея нямам, дори бях учуден, когато в сряда вечер случайно отворих един спортен сайт и видях, че моето име се спряга. Това беше много голяма изненада за мен, нямам идея откъде идва това нещо“, обясни Генчев.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: „Време е някой да подшушне на дон Треньор да спре с това, че Левски бил най-добрият отбор“
Още: Нервите на Попето не издържат: Ситуацията в Ботев не е добра, директорите да излязат и да кажат нещо
Треньорът на Левски Станимир Стоилов пък заяви, че тези дни ще обяви своето решение.