Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Станимир Стоилов вариант за кипърски тим

14 април 2023, 17:20 часа • 2998 прочитания

Станимир Стоилов е вариант за треньор на кипърския АЕЛ Лимасол. Това съобщиха медиите в страната, цитирани от „Тема спорт“. Според информациите Мъри може да поеме клуба, който наскоро остана без треньор, след като Чедомир Яневски бе уволнен заради слабото представяне на тима в последно време.

Още: Лудогорец вече има по-слаб полусезон от есента - нова грешка даде лъч надежда на Левски за титлата!

Още: "Боримиров използва сплашване. Той е съмнителен човек"

Кипърските медии допълват, че именно Стоилов е фаворит за наследник на Яневски. Двете страни обаче трябва да уточнят едно важно условие – кога Мъри ще застане начело на АЕЛ. Вариантите са веднага или след края на сезона, като вторият е по-вероятен.

Както е известно Стоилов в момента е без работа, след като напусна Левски. До раздялата му със „сините“ се стигна заради желанието на мажоритарния собственик Наско Сираков да махне изпълнителния директор Ивайло Ивков.

Станимир Стоилов пък бе заменен начело на Левски от Елин Топузаков.

Още: Боримиров с остра позиция: Няма да допусна агенти да изнудват Левски! Думите за сплашване са несериозни

Още: Капитанът за възхода на ЦСКА: Имахме много разговори с Томаш. Искам финал за Купата и да вкарам на Левски!

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес