Столичният гранд Левски ще глоби бранителя Келиан ван дер Каап заради гневната реакция при смяната му в мача срещу Айнтрахт във Франкфурт, твърди "Тема Спорт". Той бе заменен в 83-ата минута, а на излизане изпусна нервите си.
Още: Обрат! Бивш играч на емблематичен клуб от Първа лига засега излезе на свобода
Левски глобява Ван дер Каап
Виждайки че го заменят, Ван дер Каап започна да клати нервно глава, а след това започна да рита бутилки, както и докторската чанта на отбора. Той все пак подаде ръка на старши треньора Николай Костов. Не е ясно дали реакцията му бе продиктувана от смяната, или от резултата в мача.
Защо Ван дер Каап бива глобен от "сините"?
Сядайки на резервната скамейка, Ван дер Каап продължи да размахва нервно ръце, видимо афектиран. Това поведение обаче не се толерира в клуба, който ще му наложи глоба за невъздържаните реакции. Бранителят си изкара и жълт картон в двубоя срещу Айнтрахт.
Още: БФС поряза Илиан Илиев за "насилствено поведение" срещу ЦСКА
Междувременно стана ясно, че друг бранител на Левски е желан от кръвния враг ЦСКА.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Шеф в ЦСКА: „Армията“ ще е най-новата забележителност на София
Още: Валтер Папазки прави грешки в ЦСКА - а най-голямата е спуснат директор, който не разбира от футбол