Славия прекъсна серия от 10 мача без победа! "Белите" надвиха Арда (ВИДЕО)

07 октомври 2023, 19:43 часа • 3171 прочитания

Славия прекъсна кошмарната си серия от 10 мача без победа в efbet Лига с минимален успех с 1:0 над Арда Кърджали в двубой 13-ия кръг на родния шампионат. Единственото попадение в срещата отбеляза Тони Тасев в добавеното време на първата част. В 78-ата минута Станислав Иванов получи втори жълт картон и остави своя отбор с 10 души на терена.

Арда все пак остава пети, докато Славия е на дъното

Така селекцията на Иван Колев вече има 8 точки на сметката си, които и отреждат 15-ото място. Кърджалийци от своя страна са пети с 22 пункта. В 12-ата минута дойде първата по-сериозна опасност. Иван Минчев стреля хубаво от фал, но Анатоли Господинов се намеси. По-късно Николай Кръстев се справи с удар на Иванов.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: ЦСКА и Левски се бореха здраво, но не се победиха! "Синята" отбрана подари гол (ВИДЕО и ГАЛЕРИЯ)

Тони Тасев

Тони Тасев е героят за "белите"

В добавеното време на полувремето Тони Тасев пое топката, необезпокоявано напредна и вкара от границата на наказателното поле за 1:0. В 54-тата минута претенции на "белите" за дузпа не бяха уважени. Около четвърт час преди да изтече редовното време Станислав Иванов получи втори жълт картон и бе изгонен от игра, оставяйки Арда с човек по-малко.

НОВИНА ОТ ПРЕДНИТЕ ДНИ: Един от собствениците на Арда се оттегля от клуба