Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Шефовете на Левски отхвърлили оферта за Анди Краев

24 януари 2024, 10:46 часа • 1881 прочитания

Ръководството на Левски е отхвърлило оферта за бившия капитан на тима Андриан Краев. Това разкриха колегите от „Тема спорт“. Според тях в офисите на столичани е пристигнало предложение за халфа от унгарския Фехервар, но то веднага е било отказано от „сините“ началници.

Още: Лудогорец вече има по-слаб полусезон от есента - нова грешка даде лъч надежда на Левски за титлата!

Още: "Боримиров използва сплашване. Той е съмнителен човек"

Офертата на Фехервар

Шефовете на Фехервар са поискали да вземат Анди Краев под наем до края на сезона, когато изтича договора му с Левски. Те са предложили на „сините“ да поемат изцяло заплатата му до края на контракта, а след това, когато стане свободен агент, евентуално да подпишат с него за постоянно.

Андриан Краев

За момента няма купувачи за Краев

Ръководството на Левски категорично е отхвърлило подобен вариант. Причината е, че „сините“ искат да вземат поне 400 хиляди лева от негов трансфер. На този етап обаче не се намира клуб, който да даде въпросната сума за играч, чийто договор изтича след няколко месеца. Именно заради отказа си да поднови контракта си с Левски, Краев бе разжалван като капитан и пратен да се подготвя с дублиращия отбор на столичани.

Още: Боримиров с остра позиция: Няма да допусна агенти да изнудват Левски! Думите за сплашване са несериозни

Още: Капитанът за възхода на ЦСКА: Имахме много разговори с Томаш. Искам финал за Купата и да вкарам на Левски!

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: А защо Левски не (може да) върне Доктор Тиам?

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес