Новият треньор на ЦСКА Александър Томаш пое тима преди две седмици и вече записа официалния си дебют начело на „армейците“ - при поражението от Ботев Пловдив с 0:1. Днес пък стана ясно какъв е срокът на договора на младия специалист със столичния гранд.
Още: Веласкес засипа с похвали Левски след хикса с Ботев Пловдив
Още: Левски и Ботев Пловдив не излъчиха победител в нервно дерби на „Герена“
Томаш е подписал за 1+1 години
Колегите от „Тема спорт“ разкриха, че Томаш е подписал договор за 1+1 години в ЦСКА. Същият контракт бе парафирал и неговият предшественик Томислав Стипич, който обаче се задържа при „червените“ малко повече от 2 месеца, след като изведе отбора до 5 загуби в шест мача.
Томаш и ръководството имат уговорка
Според информациите Александър Томаш и ръководството на ЦСКА гледат уверено към дългогодишно сътрудничество. Поради тази причина имат уговорка да седнат на масата за преговори за активиране на допълнителната година от договора на треньора още през пролетта.
Още: Фенове на Левски нахлуха на пистата по време на дербито с Ботев Пловдив (ВИДЕО)
Още: Треньорът на Лудогорец се вайка: Когато не си на 100%, просто губиш
Вчера пък стана ясно, че Лиъм Купър е отказал две много примамливи оферти, за да подпише с ЦСКА.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Шведски национал закопа Лудогорец срещу Локомотив Пловдив