Под проливен дъжд: Шедьовър беляза разгром на Левски срещу Хебър, Нани се завърна с два гола! (ВИДЕО)

11 октомври 2024, 17:38 часа • 2541 прочитания

Левски разгроми Хебър Пазарджик с 4:0 в контролна среща на стадион "Георги Аспарухов". Под проливния дъжд в столицата Мустафа Сангаре откри резултата в 28-ата минута. До почивката Клемент Икенна реализира фантастично попадение с пета и удвои аванса на "сините".

През втората част на терена се завърна Илиян Стефанов - и то по впечатляващ начин. Атакуващият състезател отсъства над половин година заради травма. За половин час игра Нани наниза два гола и уцели страничния стълб на противниковата врата. В хода на двубоя възпитаниците на Станислав Генчев бяха спрени още два пъти от гредите.

ОЩЕ: Левски работи по селекцията! 34-годишен национал е основна цел

✅ "Левски" разби "Хебър" с 4:0 в контрола. 🔥 Илиян Стефанов се завърна в игра с два гола след повече от 6 месеца...

Posted by ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI on Friday, October 11, 2024

Левски прегази Хебър! Нани с мечтано завръщане

Домакините стартираха по-силно приятелския мач. В първите 10 минути малшансът два пъти ги лиши от попадение. Удар на Асен Митков с глава бе избит от Петър Дебърлиев в гредата. Мустафа Сангаре пък стреля в десния страничен стълб, останал очи в очи със стража на Хебър. Логичното се случи в 28-ата минута.

Шедьовър на Икенна

Сангаре засече с глава центриране на Галчев и изведе "сините" напред. Малко по-късно гол на Фабио Лима бе отменен заради засада. В края на полувремето Икенна изскочи на първа греда и отигра много красиво с пета центриране от корнер. Техничното изпълнение на полузащитника остави безпомощен Дебърлиев.

Нани ON FIRE!

През втората част столичани бяха по-активният отбор. На Иван Андонов му се наложи да демонстрира рефлекса си само веднъж в 54-тата минута, когато го направи безупречно. Сангаре се отчете с два пропуска. Фадига и Джемили също можеха да се разпишат. В 60-ата минута Илиян Стефанов замени Мустафа Сангаре. До края на мача Нани наниза две попадения, а освен това уцели и греда.

ОЩЕ: Шедьовърът за Гунди зададе тон за още обединяващи филми! Кой е следващият?