Още: "Проститутки" и луди купони: Майкъла с уникални истории за звезди на ЦСКА и Левски (ВИДЕО)
Юнис ООД може да е капчицата, която да прелее пълният със задължения ЦСКА. Както Actualno.com съобщи, пернишката строителна фирма е поискала футболният клуб да бъде обявен в несъстоятелност, а делото се гледа утре. Actualno се свърза с Кирил Василев, управител на Юнис. Той даде подробности за делото.
"Парите, които ЦСКА ни дължи са за извършени ремонти на ст. "Българска армия" и базата в Панчарево. Сумата не е малка, а делото се точи вече няколко месеца. Надяваме се утре най-накрая да има резултат. От клуба упорито не искат да плащат. Задълженията са от управлението на "Титан", но и Александър Томов е същият. И той гледа как да не плати. Затова нашият адвокат е взел сериозни мерки. Времената са трудни и се нуждаем от тези пари. Това е, не искаме да навредим на клуба, а просто да си получим заработеното. Никой от настоящото управление на ЦСКА не се е свързал с нас за да изчистим нещата", започна Василев.
"Георги Илиев - Майкъла няма общо с този ремонт. Той дойде след това в ЦСКА. Иначе Александър Томов ми е ясен. Гледам му изявленията за разни акции и т.н., но истината към момента е съвсем различна", каза Василев.
Още: "При толкова много чужденци не знам защо първенството ни все още се казва българско"
Още: Български национал предпочете унгарското първенство пред Първа лига
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Официално: ЦСКА назначи бивш национал на ръководен пост в клуба
Още: "Лудият вика, че нормалните са луди": Градев обясни защо трябва да има нови избори на БФС