Окончателно: ЦСКА 1948 приема ЦСКА в Бистрица, вдигат полицията на крак

09 март 2023, 10:59 часа • 1811 | прочитания

Двубоят между ЦСКА 1948 и ЦСКА окончателно остава на стадион "Витоша" в Бистрица. Това потвърдиха домакините от ЦСКА 1948, които увериха, че полицията ще вземе всички мерки за опазване на обществения ред и сигурността около двубоя.

Още: Томаш обясни загубата на ЦСКА, коментира виковете "оставка" и надъха съблекалнята преди най-важния мач

Още: ЦСКА се върна към загубите! "Побългарен" тим от изпадащите спря многомилионния състав на Томаш

ЦСКА 1948 - ЦСКА остава в Бистрица

Решението бе взето след среща между ръководството на ЦСКА 1948, представители на СДВР и гостуващия отбор ЦСКА. Полицията ще бъде ангажирана с опазването на обществения ред в района по време на мача в неделя, за да се избегнат ексцесии.

Полиция ще пази реда 

„Благодарим на представителите на полицията, които подходиха професионално и с разбиране към организацията на срещата и ще се погрижат тя да мине без нарушаване на обществения ред."

ОЩЕ: Голмайсторът на ЦСКА: Феновете ни искат да убием ЦСКА 1948

Още: Черно море свърши трудното на "Герена", а се издъни на "Тича" - бронзовите медали се отдалечават

Още: След многократни опити: Левски най-после взима юноша на ЦСКА, и то без пари

Добрин Гьонов

"Както при всеки мач, ръководството на ЦСКА гарантира, че организацията на стадиона ще е перфектна и на европейско ниво", заяви изпълнителният директор на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов.

Билетите за гостите от ЦСКА

По време на срещата между трите страни беше определен и начинът, по който ще се разпространяват билетите за привържениците на отбора на ЦСКА - пропуските за гостуващия отбор ще бъдат предадени на клуба, който сам да ги разпространи.

Още: За пореден път: Запорираха сметките на отбор от Първа лига

Още: "Пепи Еврото спря Бербатов за БФС, това трябва да е ясно"

В деня на мача няма да се продават билети

"Важно уточнение е, че в деня на мача билети на стадиона или друго място няма да се продават", обръщат внимание домакините от ЦСКА 1948. Припомняме, че билетите за гостуващите фенове са само 300 на брой, а от Сектор Г на два пъти предупредиха, че няма да бъдат само 300, което е предпоставка за инциденти.

От БФС обаче бяха категорични, че мачът ЦСКА 1948 - ЦСКА ще се играе в Бистрица. Това накара кметът на Бистрица Самуил Попов да изпрати писмо до БФС, в което да настоява за засилени мерки и определяне на двубоя като рисков (подробности четете тук).

На двубоя в Бистрица може да присъстват и някои от най-високопоставените лица в държавата, след като ЦСКА 1948 покани Румен Радев, Гълъб Донев, Йорданка Фандъкова, Борислав Михайлов и други висши лица.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес