Не са я забравили: Бивши левскари и цесекари станаха трети в Европа по минифутбол

23 септември 2024, 17:20 часа • 475 прочитания

Бившият футболист на Левски Пламен Крумов и някогашният страж на ЦСКА Стоян Колев станаха трети в Европа по минифутбол. Техният отбор VMV София спечели бронзовите медали на неформалното Европейско клубно първенство за ветерани EMF Masters, част от EUROCUP 2024.

Пред погледа на Божинов: Крумов и Колев станаха трети в Европа

Крумов реализира 9 гола и стана голмайстор на турнира. Стоян Колев се изявяваше под рамките на вратата и получи приза за "Вратар на турнира". В състава личат още имената на Петър Златинов и Александър Тунчев. Валери Божинов пък беше част от делегацията и подкрепяше тима от скамейката.

ОЩЕ: Имало едно време: Кратка "синя" приказка за Вълка Райф и Оранжевия зеленчук

В мача за третото място срещу румънския Рапид Галац напрежението беше до последната секунда. След 2:2 в редовното време, с голове на Крумов и Златинов, съдбата на бронзовите медали бе решена при дузпите. Президентът на VMV София, Васил Михайлов, отбеляза победния удар, с който донесе успеха на своя тим.

ОЩЕ: "Пас към миналото": Как 200 000 долара убедиха Сираков да напусне Левски