"Наздраве, Боби" и "Оставка, перука": Фенове "подариха" уиски на БФС (ВИДЕО)

27 октомври 2023, 20:24 часа • 8499 | прочитания

Фенове на Янтра Габрово решиха по интересен начин да изразят своето недоволство от управлението на Българския футболен съюз. Тe оставиха празна бутилка от уиски пред базата на родната централа в Бояна. Протестната акция бе придружена от скандирания "Наздраве, Боби!" и "Оставка, перука!".

Още: "Боби Михайлов ме уволни по телефона! В България професия треньор няма" (ВИДЕО)

Още: Херо посочи основния проблем на футбола у нас: Приемаме чужденци треньори, но не искаме чуждестранни футболисти

По път за Своге: Габровци с протестна акция

Запалянковците на "зелените" се отбиха до столичния квартал преди визитата на любимия си тим срещу Спортист Своге. Срещата между двата отбора завърши 0:0. Почитателите на Янтра не за пръв път се обявяват против настоящото ръководство на Съюза.

ОЩЕ: Гонзо за виковете „Оставка“: Недоволството на хората идва от резултатите, не от БФС

Янтра Габрово

Още: "Нито Бербатов, нито Величков имат място в българския футбол": Градев отговори на обвиненията

Още: Опит за саботаж на националния отбор разтърсва българския футбол, замесен е човек от екипа на Бербатов

Скандирания "Оставка" в 18-ата минута и от фенове на Янтра

Те се включиха в инициативата на бившия футболист Бойко Величков за скандирания "Оставка" към БФС в 18-ата минута на двубоите при домакинството срещу ЦСКА 1948 II. Моментът бе избран като символ на 18-годишното управление на организацията с президент Борислав Михайлов.

В същото време фенове на Левски също скочиха на БФС с транспаранти "Пиянския бардак", "Боби, Данчо и тайфата" (СНИМКИ и подробности вижте в линка).

Още: ЦСКА награди големи таланти с първи професионални договори

Още: Нападател на Левски няма гол в Първа лига над 20 часа, но ще бъде повикан в националния

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Джем Юмеров
Джем Юмеров Отговорен редактор
Новините днес