Крумовград с победа за самочувствие: Размаза Ботев Враца (ВИДЕО)

23 септември 2024, 19:25 часа • 458 прочитания

Крумовград размаза Ботев Враца с 3:0 на Спортен комплекс „Никола Щерев-Старика“ в двубой от деветия кръг на efbet Лига. Рафаел Фуртадо откри резултата през първото полувреме, а в началото на втората част Матеус Енрике удвои аванса на "жълто-сините". В 71-вата минута Серкан Юсеин се разписа от дузпа.

Крумовград надигра Ботев Враца

Домакините стартираха активно. Али отправи неточен изстрел. В 13-ата минута Бариос се отчете с намеса. Юсеин също не намери целта, преди в 33-тата минута Фуртадо да засече центриране на Серкан Юсеин и открие резултата. Футболистите на Крумовград продължиха да натискат и след почивката.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Варна е "зелено-бяла"! Черно море тотално надигра Спартак (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

В 47-ата Матеус Енрике се възползва от грешка на съперниковия страж и удвои аванса на отбора си. Федерико Бариос изкупи вината си донякъде с няколко намеси. В 71-вата минута обаче вратарят извърши нарушение в наказателното поле срещу нападател и бе изгонен. Зад топката за дузпата застана Юсейн, който вкара за 3:0.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Левски задълбочи кризата в Славия и догони Лудогорец на върха в Първа лига (ВИДЕО)