Илиана Раева защити Сираков: Семейството ни постоянно е малтретирано

13 юли 2023, 12:58 часа • 2672 | прочитания

Президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева защити съпруга си Наско Сираков след атаката на феновете на Левски срещу него. Както е известно вчера от Националния клуб на привържениците и сдружението „Левски на левскарите“ обявиха, че свалят доверието си от мажоритарния собственик на „сините“ и призоваха за протест срещу управлението му.

Още: Официално: Зингаревич реши какво ще е бъдещето на Ботев Пловдив

Още: Септември и Ники Митов продължават да пишат история с победа в 5-голово шоу

Във Фейсбук 

Раева публикува дълъг пост във Фейсбук в защита на своя съпруг, в който сподели, че семейството ѝ непрекъснато е малтретирано. Тя качи коментар на привърженика Любомир Яшев, който се определя като неорганизиран фен, но участва във всички кампании за спасяването на Левски.

ВАЖНО‼️ Нека го прочетат многобройните сини фенове💙, политиците ни, хората от институциите! Понеже семейството ни е...

Още: "Соколите" изпревариха ЦСКА и полетяха към Топ 4 след подарък от Ботев Враца на "Коритото"

Още: Един от водещите клубове в Швеция не може да си позволи високата му заплата, но ЦСКА може

Posted by Iliana Raeva on Thursday, July 13, 2023

Коментарът на фен на "сините" 

В коментара си привърженикът обяснява, че „хора ,които не са управлявали дори етажна собственост са си поставили за цел, с помощта на определени политически и криминални кръгове, да управляват, търгуват и определят клубната политика на най-обичания клуб в България“.

Днес пък стана ясно, че Левски най-накрая е намерил заместник на Филип Кръстев.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес