Хебър и Славия завоюваха първи точки в мач с разменено домакинство (ВИДЕО)

02 август 2024, 21:01 часа • 1192 прочитания

Хебър и Славия завършиха 1:1 в двубой от третия кръг на efbet Лига. При разменено домакинстване на стадион "Александър Шаламанов" заради окаяното състояние на тревното покритие на "Георги Бенковски"  Виктор Генев изведе "белите" напред рано-рано в срещата. В 49-ата минута Атанас Кабов асистира на Набил Макни, който оформи крайния резултат.

Славия остава без победа в Първа лига

Гостите стартираха по-силно срещата и натискът им се ознаменува с попадение в петата минута. Виктор Генев се възползва от центриране от корнер на Иван Минчев, за да открие резултата. В средата на първото полувреме Цветелин Чунчуков не съумя да удвои аванса на Славия, пропускайки сам срещу съперниковия страж. Малко преди почивката Светослав Вуцов се отчете с рутинна намеса.

ОЩЕ: Левски прати млад халф в тим от Първа лига

ВАР-ът на Actualno

В началото на втората част Атанас Кабов намери Макни в наказателното поле. 22-годишният тунизиец матира българския вратар на Славия и изравни. Чунг Нгуен, Генев и резервата Кристиян Балов пропиляха добри възможности за "белите".

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Спартак Варна не се даде на евробоец и продължава без загуба в Първа лига (ВИДЕО)