Феновете бесни на Томов за сектор Г, търсят му сметка

31 юли 2014, 09:06 часа • 11160 | прочитания

Феновете на ЦСКА са бесни заради поредното неспазено обещание. То е свързано със сектор Г - работата по трибуната замря. Първоначално бе обявено, че семейство Манджукови ще финансират ремонта и ще се нагърбят с дейността по трибуната. После обаче Томов е изявил желание той да се заеме със сектор Г и затова нещата се бавят, пише вестник "Тема спорт".

Още: "ЦСКА отпразнува победата срещу Септември, все едно е станал шампион"

Още: Официално: Зингаревич реши какво ще е бъдещето на Ботев Пловдив

Свободни пари в касата на клуба няма и в момента никой не работи по легендарната трибуна. От близо седмица насам нищо значимо по сектора не е свършено, а тепърва трябва да се поставят седалки и да се градят тоалетни.

При това положение със сигурност е ясно, че трибуната няма да е готова за пърбия домакински мач с Хасково на 10 август. А обещанието на Томов гласеше: "Секторът ще бъде ремонтиран до началото на сезона". Сезонът обаче започна, а трибуната все така си пустее. Нещо повече - не е изключено строителните дейности да не бъдат завършени и преди второто домакинство нз "Армията" за сезона. То е на 23 август, неделя, срещу Марек.

Бесни фенове са се обаждали в администрацията на клуба, за да питат защо са си купували карти за сектор Г, след като той няма да е готов за първия мач.

Още: Септември и Ники Митов продължават да пишат история с победа в 5-голово шоу

Още: "Соколите" изпревариха ЦСКА и полетяха към Топ 4 след подарък от Ботев Враца на "Коритото"

Според запознати Томов се е отказал от варианта Манджукови да оправят сектор Г, тъй като ако това се случи, те ще трябва да придобият още акции и да увеличат влиянието си в клуба.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес