Ел Маестро поставил ултиматум на две от звездите на ЦСКА

30 октомври 2023, 11:38 часа • 12686 | прочитания

Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро е поставил ултиматум на две от големите звезди на „армейците“. Става въпрос за плеймейкъра на тима Тобиас Хайнц, както за и голмайстора на „червените“ Дюкенс Назон. Това съобщиха колегите от „Тема спорт“.

Още: Официално: Зингаревич реши какво ще е бъдещето на Ботев Пловдив

Още: Септември и Ники Митов продължават да пишат история с победа в 5-голово шоу

Ел Маестро скастрил Назон и Хайнц

Според информациите наставникът на вицешампионите не е никак доволен от представянето на двамата в последните мачове. Чашата на търпението му пък е преляла по време на двубоя с Арда на стадион „Българска армия“. Поради тази причина Нестор Ел Маестро е привикал Назон и Хайнц на разговор.

Тобиас Хайнц Дюкенс Назон

Хайнц и Назон може да седнат на пейката

Ел Маестро е обяснил на двамата, че очаква те значително да подобрят представянето си в предстоящия мач с Етър Велико Търново в сряда, тъй като именно те са барометъра на ЦСКА. Ако това не се случи, той ги е заплашил, че ще седнат на пейката докато не възвърнат формата си.

Още: "Соколите" изпревариха ЦСКА и полетяха към Топ 4 след подарък от Ботев Враца на "Коритото"

Още: Един от водещите клубове в Швеция не може да си позволи високата му заплата, но ЦСКА може

От началото на сезона Хайнц е взел участие в 16 мача във всички турнири, в които е реализирал 3 гола и е направил 3 асистенции. Назон пък е записал 14 двубоя, в които има 7 попадения и едно голово подаване.

По-рано днес президентът на Славия Венцеслав Стефанов отряза мераците на ЦСКА за голям талант на "белите".

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес