Дете припадна на мач от Втора лига в Перник

24 юли 2024, 13:59 часа • 918 прочитания

Първият кръг за новия сезон на Втората професионална лига започна с победа за Беласица над Струмска слава на стадион „Цар Самуил“ в Перник. Мачът завърши с 3:0 в полза на перничаните.

Първият гол беше вкаран от Атанас Карачоров още в 18-тата минута, а резултатът се удвои в 53-тата с попадението на Лукас Гроси. Третото попадение на домакините бе в края на срещата от Живко Димитров в 95-та минута.

Дете припадна заради горещото време в Перник

Времето в Перник обаче беше изключително горещо. Термометрите показваха цели 40 градуса и в резултат от това едно от децата, които връщат топката на футболистите, получи топлинен удар. То се свлече на земята към края на 85-ата минута, съобщават от "Струма".

Топка

Съдията на двубоя успя да реагира бързо и мачът беше прекратен. След мигновената реакция на детето беше обърнато внимание от рехабилитатора Трайчо Пецев и фелдшера от дежурната линейка. То бързо се изправи на крака, след което беше аплодирано от привържениците на двата отбора.

ОЩЕ: В търсене на голмайстор: ЦСКА набеляза пореден норвежец