ЦСКА: Налице е нов безцеремонен опит за посегателство върху емблемата ни

18 септември 2020, 17:44 часа • 2606 | прочитания

Ръководството на ЦСКА разкри за опит за посегателство срещу емблемата на клуба. "Армейците" сториха това чрез официалния си сайт, като намекнаха откъде идва - "от самозванците без стадион и публика, изкуствено създадени, за да разделят армейската общност".

Още: Обрат! Бивш играч на емблематичен клуб от Първа лига засега излезе на свобода

Още: "Очаквах по-голяма премия": Разкриха колко са получили играчите на Славия за паметния хикс с Левски (ВИДЕО)

Публикуваме обръщението към "червените" фенове от клуба без редакторска намеса:

Армейци,

информираме Ви, че е налице нов безцеремонен опит за посегателство върху емблемата на ЦСКА. Емблемата, която официално и според всички правила и закони в тази страна принадлежи на ЦСКА.

Още: Докато българи отказват да играят за националния отбор: 34-годишен нигериец се предложи на Илиан Илиев

Още: БФС поряза Илиан Илиев за "насилствено поведение" срещу ЦСКА

Не искаме отново да напомняме през какви перипетии и процедури преминахме, какви средства и ресурси вложихме, за да бъде емблемата отново на своето изконно и полагащо се място, а именно - на стадион „Българска армия“, греейки ярко на гърдите на екипите на нашите футболисти.

Опитът за атака и грубо погазване на всякакви законови и морални ценности няма да Ви изненада. Няма да Ви изненада и от къде идва. Отново от самозванците без стадион и публика, изкуствено създадени, за да разделят армейската общност. Отново господата моралисти са намерили някакви мотиви, процедурни алабалистики и запетайки в наредбите и какво ли не, за да подадат пред Патентно ведомство на Република България своето нелепо искане за отмяна на регистрацията на притежаваните от клуба ни символ и търговска марка.

Ще ви информираме своевременно как се води и как ще спечелим тази нова битка. Искаме да Ви уверим, че клубът ни ще защитава докрай своите интереси, воден от веруюто на армейската публика:

“Емблемата ще браним дори с кръвта си“...

Още: "Ще стане страшно!": Бесен Вили Вуцов "заплаши" БФС, че ще извади кирливите ризи на много хора

Още: Вили Вуцов изригна: В БФС се назначават мишки на мишките - седят, взимат заплата и чакат проблемите да се решат отгоре

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес