Берое повали Крумовград след гол със странична ножица (ВИДЕО)

16 август 2024, 23:38 часа • 1271 прочитания

Отборът на Берое успя да победи Крумовград с минималното 1:0 като гост в среща от петия кръг на Първа лига. Единственото попадение в срещата отбеляза Сантяго Годой, който успя да се разпише със странична ножица във вратата на Крумовград.

Берое победи Крумовград

В 14-ата минута Крумовград уцели греда. Божидар Кацаров стреля опасно, но стражът на гостите успя да избие топката в стълба. След това двата тима продължиха с равностойна битка, но и без голови положения до почивката.

Сантяго Годой вкара за заралии

През втората част Берое успя да вземе превес. В 60-ата минута Винисиус Белоти намери Годой, който с атрактивен удар вкара във вратата на Янко Георгиев. Така Берое записа трета победа от началото на сезона и вече има актив от 10 точки, с което се нарежда трети.

Старозагорци се изравниха по точки с втория Спартак Варна, който победи Арда (ВИДЕО) по-рано през деня. Крумовград пък записа четвърта поредна загуба и остава на 12-а позиция с едва три точки в актива си.