Японският McDonald's пуска парфюм с аромат на пържени картофи.
Още: Иран постави ракети в бойна готовност след думи на Тръмп
Още: Жена християнка и човек от сектата на Асад влязоха в новото правителство на Сирия
В допълнение към миризмата на класически пържени картофи, ще бъдат пуснати варианти с японски подправки, водорасли и сол, както и чесън, черен пипер и майонеза, предава NEXTA.
Към момента няма информация кога ще бъдат пуснати парфюмите, нито колко ще струват. Всяка бутилка ще има различен дизайн и форма, като ароматът McFries имитира емблематичния дизайн на опаковката в червено и жълто, а останалите аромати копират дизайна на картофите Shaka Shaka.
Още: Риба и пържени картофи - за коя кухня е емблематична тази комбинация?
Още: Хиляди сгради са с поражения: Разказ на българин за кошмара след труса в Мианмар
Още: След труса в Мианмар: Извадиха живи хора от развалините (ВИДЕО)
Картофите Shaka Shaka са ексклузивни за McDonald’s Япония и са наречени така заради звука, който торбата издава, когато я разклащате, за да разпръснете различните ароматни подправки. McDonald’s Япония разкри за парфюмите в своя акаунт в X.
ポテトの匂いの香水つくってみた!?
勝負デートの日にどうぞ。 pic.twitter.com/OBGTFdlABJОще: След опустошителното земетресение: Мианмар е изправен пред хуманитарна криза
Още: Ново силно земетресение удари Мианмар (ВИДЕО)
— マクドナルド (@McDonaldsJapan) March 6, 2024
Още: Убийци на аромати: 6 грешки, заради които парфюмът ви не се задържа върху кожата ви
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Вече са над 1000: Расте броят на жертвите в Мианмар (ВИДЕО)
Още: "Изравяме хора с голи ръце": Жертвите на труса в Мианмар може да са хиляди (ВИДЕО)