Във Великобритания залагат, че Доналд Тръмп няма да изкара и година на поста си

01 февруари 2017, 11:07 часа • 1863 | прочитания

Доналд Тръмп няма да изкара дори една година на поста си президент на Съединените американски щати. Това поне сочат залозите на стотици британци, предаде Reuters.

Още: Мелания Тръмп поздрави феновете си за Великден с нещо мило (СНИМКА)

Още: В светлината на дълга: Южна Корея с примиренческа позиция в търговската война със САЩ

Новината идва на фона на изминалите по-малко от две седмици от встъпването в длъжност на Тръмп и предизвикалата гневни реакции по целият свят политика на президента по отношение на зобраната за влизане на мюсюлмани и мигранти в страната.

Коефициентът за вероятността Тръмп да бъде заменен на поста си през настоящата година е 4/1. Или поне така го определят букмейкърите от Ladbrokes. Обърнато в пари, това означава 4 паунда за всеки един заложен паунд.

Стана ясно също така, че са направени далози по около 25 лири стерлинги от няколкостотин души във Великобритания.

Още: Нови очаквания: Какво цели втората среща на Уиткоф с руските власти

Още: Китайският посланик в САЩ с рецепта от традиционната медицина за разрешаването на търговската война

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Румен Скрински
Румен Скрински Отговорен редактор
Новините днес