Чък Норис се заканва да разплаче Лукашенко

15 август 2020, 14:40 часа • 6605 прочитания

Американският актьор Чък Норис записа видео съобщение до Александър Лукашенко, чиято официална победа на президентските избори в Беларус миналата седмица бе оспорена от опозицията и гражданите на страната, както и от международната общност.

Още: Заради ответните мерки: Тръмп плаши "губернатора" Трюдо с още по-високи мита

Още: Тръмп спря договори за оръжие с Украйна: Да или не точно?

Норис нарече Лукашенко „Саша нула процента“, „господин хлебарка“ и го призова да спре.

„Когато режа кромид лук, лукът плаче. Ако не спреш да правиш това, което правиш сега, тогава аз ще дойда при тебе в една от твоите резиденции и ще те разплача", заявява „Тексаският рейнджър“ на Лукашенко.

Фразата „Когато режа кромид лук, лукът плаче“ се свързва с Норис и неговите роли на „брутални“ герои, което вдъхнови интернет потребителите да излязат с иронични „факти“ за актьора с намек за неговите свръхчовешки способности.

Още: Доналд Тръмп заплаши студенти с арест и изключване, ако протестират

Още: Тръмп да бъде номиниран за Нобелова награда за мир: Предложение часове след края на военната помощ за Украйна

 

А за това какво става в Беларус - вижте тук.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес