Американската журналистка Дженифър Равало, по-известна като Джени Суши, се вживя в ролята на защитничка на правата на жените.
Още: След мощния старт: Стилияна Николова допусна грешки и се задоволи с бронз в Баку
Още: НА ЖИВО: Карлос Насар атакува златото на Европейското по щанги, следете тук!
Тя стана известна, след Кубрат Пулев я целуна по време на интервю, което бе разпространено в социалните мрежи.
След това Суши нае популярен адвокат и заведе дело срещу Кобрата, в следствие, на което бе отнет неговия лиценз в Калифорния.
Във вчерашния ден Суши се яви пред журналистите с адвоката си Глория Олред. Там тя коментира и случка след края на галата в Коста Меса.
Още: Стилияна Николова тръгна мощно на Световната купа в Баку - отвя олимпийските медалистки от Париж
Тя сама е отишла на партито на братя Пулеви и приятелите им, като е искала да вземе интервю и от други боксьори.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Още едно злато за България от Европейското първенство по вдигане на тежести
Още: Карлос Насар гледа към европейското злато в Кишинев, но мечтае за нещо много по-голямо
Според другите присъстващи тя си е позволила много други своеволия в тоалетните, които по думите на Кубрат, са подсъдими по целия свят.
Вижте какво написа репортерката за правата на жените в sportlive.bg.