Огромен скандал разтърси лагера на Гана само часове преди изключително важния мач на африканците с Португалия от Група „G" на Мондиала.
Още: Скръбна вест! Отиде си един от най-емблематичните футболни президенти в историята
Още: Наполи стъпи накриво срещу Лацио, новият нападател спаси Милан (РЕЗУЛТАТИ)
Най-големите звезди на отбора - Кевин Принс Боатенг и Съли Мунтари са се сбили на тренировка, а наказанието на ръководството е било безмилостно и те са били принудени да си стегнат багажа.
И без това обаче Мунтари нямаше право да вземе участие срещу Португалия заради натрупани жълти картони. От своя страна Боатенг със сигурност щеше да е титуляр и заедно с Асамоа Гиан да помогнат на страната си да се класира на 1/8 финал.
Още: Леверкузен премаза игрово Байерн, но баварската машина не се счупи
Още: Мбапе изведе Реал напред, но Белингам закопа "кралете" във важен мач за върха в Ла Лига
Дори и Гана да излезе от групата, Световното за Мунтари и Боатенг официално приключи още днес. Треньорският екип е заявил на играчите, че те са изгонени за целия турнир и могат да си купуват билет за дома.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Сити нахлу в Топ 4 на Висшата лига след разгром срещу Нюкасъл, нов блести с хеттрик
Още: Дортмунд не спира да затъва, последният в Бундеслигата се подигра с „вестфалци“
Освен сбиването с Мунтари, Боатенг се провинил и повторно, тъй като си позволил да обижда треньора Квеси Апиа. По всяка вероятност халфът на Шалке повече никога няма да облече екипа на Гана.
Още: Резерва избухна и спаси Арсенал срещу слабак във Висшата лига
Още: Разгром: Челси загуби от "чайките" за втори път в рамките на седмица! 20-годишен гамбиец блести