Вожняцки няма да играе в Бризбейн

29 декември 2013, 14:05 часа • 16674 | прочитания

Датската тенесистка Каролине Вожняцки отказа участие на турнира в Бризбейн, Австралия, с награден фонд 1 млн. долара. Тя се оплаква от травма в рамото и предпочете да е готова за Откритото първенство на Австралия през следващата седмица, пропускайки настоящия турнир в Бризбейн.

Още: Програма на Григор Димитров: Кога стартира на Мастърса в Мадрид | дати | мачове | ТВ

Още: Джокович: Той достигна нивото на "Голямата тройка" и може да стане най-великият тенисист в историята

“Няма нищо обезпокояващо в състоянието ми, просто докторите подчертаха да не се натоварвам много през следващите няколко дни. Чувствам се добре на корта, което е страхотно.

Състоянието ми се подобрява с всеки изминал ден, така че скоро ще съм готова. Важното е да се чувствам отлично подготвена и да не задълбоча травмата. Ето защо правилното решение за мен бе да се откажа от този турнир”, коментира Вожняцки.  

 

Още: Ясен е първият съперник на Григор Димитров на Мастърс-а в Мадрид

Още: Джокович с откровено признание за отсъствието на Роджър Федерер и Рафаел Надал

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес