Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Григор се шегува: Къде ми е конят?

02 март 2014, 10:36 часа • 77645 прочитания

Къде ми е конят - с тези думи Григор Димитров се пошегува след като получи трофея от турнира в Акапулко, който спечели днес рано сутринта. За подарък Гришо получи и огромно сомбреро, което предизвика и репликата за коня.

Още: Димитров с нов опит да счупи каръка през 2025-а: Ясен е първият съперник в Дубай

Още: 17-годишна рускиня направи истински фурор за първи голям финал в женския тенис (ВИДЕО)

Българския тенисист заяви, че това е била една невероятна седмица за него. Той специално поздрави съперника си във финала Кевин Андерсън за страхотния турнир, който е направил. Българинът каза, че за първи път играе в Акапулко, но никога няма да забрави това свое участие. Той допълни, че преди да дойде в Мексико всичко са му говорили, че преживяването ще бъде страхотно и той се е убедили, че е точно така.

Григор Димитров благодари на всички, които са го подкрепяли през седмицата както от трибуните, така и далече от Мексико.

Той обеща да направи всичко възможно догодина отново да участва в състезанието.

Още: Григор Димитров сред най-добрите на твърди кортове - само петима активни тенисисти са пред него по победи

Още: От "следващото голямо име" до "опетненият талант на тениса"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес