Днес започна кампания по залесяване на община Божурище. Това съобщи кметът Георги Димов чрез профила си във Фейсбук.
Още: "Нова ера за спорта в Самоков": Отвори врати най-новата спортна зала "Арена СамЕлион" (СНИМКИ)
Още: Заради топлото време: Пръскат срещу кърлежи и комари в София
Ето за какво призова още той:
Земята е нашият дом, а природата нашият въздух!
Затова, най-голямо старание и съхранение, трябва да положим ние хората, възраждането и подхранването им трябва да става ежедневно във всеки подходящ сезон.
Още: Ще отмени ли конкурса за главен архитект? Терзиев отговори
Още: Строителството на столичното метро поскъпва, ето с колко
Днес, заедно с председателя на ОбС- Венцислав Симеонов и общинския съветник Георги Аспарухов, общинска администрация и граждани, залесихме липа, ясен и червен дъб в парк „Орлите“!
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: 13 март, 2025 г.: Къде има аварийни и планови спирания на водата в София
С двете си ръце, засадих 10 броя фиданки и се чувствам положително зареден и готов за още работа и успехи в община Божурище.
За да има въздух, сянка и зеленина!
Още: Кметът на Самоков инспектира парк "Ридо" след зимния сезон
Още: 12 март, 2025 г.: Къде има спирания на водата в София
Надявам се да бъдем отговорни към дръвчетата, да ги пазим и позволим да се развият!
Утре /10.04.2021 г./, от 10,00 ч., продължаваме с инициативата и с масовото залесяване в местност „Радован“, с. Гурмазово (по пътя за Гробищния парк), в което очакваме да се включат жители от цялата община.
Сборният пункт ще бъде на горепосоченото място.
Пособията за засаждането ще ни бъдат предоставени от ДГС „Сливница“.
Каква по-голяма добрина от тази - да обичаш, пазиш и поддържаш природата?!
Чиста природа – крепко здраве!
Очакваме Ви, носете със себе си доброто си настроение, надеждата и ентусиазма, че с тази си постъпка правите населеното си място по-добро за живеене!