Малките лазарки от ДГ "Слънце", с. /гара/ Елин Пелин зарадваха днес служителите в общинската администрация на гр. Елин Пелин с лазарски песни и танци.
Още: Кой е отговорен за падналото дърво на "Цариградско шосе": Сочат към Васил Терзиев
Още: Кметът на Самоков подписа споразумения със социални предприятия
Талантливите деца от III група "Калинка" дойдоха пред Центъра за административно обслужване на Община Елин Пелин с техния ръководител г-жа Анелия Апостолова и директора на детската градина г-жа Сашка Ненова.
Още: Община Самоков отбелязва Световната седмица на брака
Още: Маскарадни игри завладяват Елин Пелин
Зам.-кметовете на Община Елин Пелин г-н Георги Янакиев и г-жа Рени Николова посрещнаха лазарките и ги даруваха, както повелява традицията с яйца и козунаци.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Ето кога пускат парното и топлата вода в деветте столични квартала, засегнати от аварията
Още: С билбордове и преименуване на улица: Общински съветници от ДБ почитат паметта на Навални
БЛАГОДАРИМ ВИ, МИЛИ ДЕЦА!
На Лазаровден - 16 април децата ще посетят част от къщите на жителите на с. /гара/ Елин Пелин, за да ги зарадват за християнския празник, както и да им пожелаят здраве и благоденствие по време на Великденските празници.