„Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата, съобщиха от дружеството.
Още: Община Самоков отбеляза 152 г. от гибелта на Васил Левски
Още: Тържествено смениха името на летището в София (СНИМКИ)
На 16 февруари 2022 г. (сряда) във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод по ул. „Проф. Христо Вакарелски“ и бул. „Д-р. Г. М. Димитров“, ж.к. „Студентски град“, се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:
бул. „Д-р Г. М. Димитров“ от ул. „Проф. Христо Вакарелски“ до ул. „21-ви век“
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода“ ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: бул. „Д-р Г. М. Димитров“ на кръстовището с ул. „Проф. Христо Вакарелски“.
Още: Мерки за сигурност на възпоменателната церемония за Васил Левски
Още: "Братската могила" в Елин Пелин става място за отдих и почивка
На 16 февруари 2022 г. (сряда) във връзка с монтаж на пожарен хидрант на ул. „Цанко Церковски“, ж.к. „Лозенец“, се налага спиране на водо-подаването от 10:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Кметът на Елин Пелин се срещна с посланика на Словения
Още: Доброволците от Детското полицейско управление в Самоков посетиха пожарната служба
ул. „Цанко Церковски“ от бул. „Драган Цанков“ до бул. „Христо Смирненски“ и ул. „Сава Огнянов“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода“ ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Цанко Церковски“ на кръстовището с ул. „Сава Огнянов“.