Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Волен Сидеров нахлу в "Нова телевизия", има полиция (ВИДЕО)

15 март 2022, 12:23 часа • 27804 прочитания

Лидерът на партия “Атака” Волен Сидеров нахлу в сградата на NOVA. Той поиска да разговаря с представители на медията, съобщиха от Нова телевизия. 

Още: "Заради студа": Спряха частично ремонта на "Дунав мост"

Още: Рокади в БДЖ: Транспортният министър смени директора на железниците

Сидеров е заявил, че телевизията има тенденциозно отношение към партията, която той представлява.

През цялото време всичко, случващо се в сградата, беше излъчвано и по партийната му телевизия на живо. 

"А вие кой сте?", пита Волен Сидеров служител на Нова и маха маската от главата му. Служителят казва "Това е частна собственост", а Волен отвръща - "Чия частна собственост е? Вие ли сте охрана? Ходите с една просташка чинийка с храна". Служителят му казва, че мирише на алкохол.

Още: "Внимание, студено": Жълт код за ниски температури в 19 области

Още: Мирослав Боршош към екскурзоводите: Вие сте едни от хората, които показват България пред света

Пред сградата на Нова беше паркирана и полицейска кола. "Явно е обидно, че съм "мис Бургас 2010", разбрах, че съм психично болна и съм пристрастена като алкохол и наркотици. Бутна ме журналистката от Нова", разказа репортерката на Alfa TV пред камерата. 

 

 

Още: Агресорът Русия вече не е агресор? Поне Везенков ни кара да се гордеем - горещите теми в интернет на 21 февруари

Още: Разлюля тепетата: Земетресение с магнитуд 3.1 в района на Пловдив

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Георги Петров
Георги Петров Отговорен редактор
Новините днес