Зам.-председателят на Народното събрание и лидер на партия "ВОЛЯ" Веселин Марешки използва официалния си профил във Фейсбук, за да поздрави своите служители в аптеките. Аптеки "Марешки" оперират на българският пазар от 1991г. и към днешна дата веригата има над 300 аптеки в цялата страна.
Още: АПИ обяви колко са приходите от винетки от началото на годината
Още: Почина емблематичната журналистка на БНТ Даниела Кънева
Ето и целият текст на приветствието:
Скъпи приятели, държа да ви благодаря за всеотдайността и грижата за нашите сънародници! Знам, че всички заедно ще се справим успешно с тази криза и ще възстановим нормалния ритъм на живот в държавата!
Високо оценявам усилията ви да прикриете нормалния си човешки страх от заразата и да сте на работните си места! Знам, че условията са извънредни и необичайни, но вие се справяте отлично! И го правите и от лоялност към фирмата, за което съм ви признателен, но и защото изпълнявате дълга си към обществото!
Още: Може ли да се прогнозира земетресение? Говори експертът проф. Николай Милошев
Още: В защита правата на човека: Протест пред посолството на Китай
Запознат съм с усилията на всички екипи в страната и ви подкрепям, въпреки, че не мога да съм до всеки един от вас! Още преди седмица съм се разпоредил да бъдете подсигурени с нужните предпазни средства!
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Бъдете здрави! Нацията разчита на всички ви!
Нека Бог закриля вас и вашите семейства!
-----
Още: Дъждове и градушки в част от България: Прогнозата на Никол Станкулова
Още: Ограничават движението по магистрала "Хемус"
По последна информация случаите на заразени към момента от COVID-19 в България са 62-ма.