Принц Уилям и херцогиня Кейт, излязоха от лондонската болница "Сейнт Мери" със сина си на ръце. Те поздравиха чакащите пред входа на лечебното заведение представителите на медии от цял свят.
Още: Без задръствания по магистралите на Велика събота
Още: 5 години без журналиста Милен Цветков
Кейт помаха на журналистите и заяви, че това е „специален момент” за всеки родител, предаде Би Би Си. Уилям от своя страна коментира, че двамата със съпругата му „все още работят върху името” на сина им.
"Той има добри бели дробове, това е сигурно", каза Уилям, очевидно намеквайки за гласовитостта на новороденото, докато Кейт заяви, че двамата със съпруга й са много развълнувани от появата на първото им дете, което е трети в линията наследник на британския престол.
По-рано до медиите бе разпространено официално съобщение, според което височайшите родители ще напуснат болницата още тази вечер, като „херцогът, херцогинята и техният син ще се настанят в двореца Кенсингтън”.
Още: Патриарх Даниил отслужи Василиева св. Литургия
Още: Българска делегация няма да пътува до Израел, Благодатният огън ще пристигне от Румъния
Показването на Кейт и Уилям, носещи сина си на ръце, се случи непосредствено след като бабите и дядовците на новороденото го посетиха в "Сейнт Мери", където Кейт роди преди ден.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!