Интензивен е трафикът на граничните пунктове с Гърция, Сърбия, Румъния и Турция. Това съобщиха от Главна дирекция "Гранична полиция".
Още: Най-важните новини за деня: 20 април 2025 г.
Още: Прогноза за времето - 21 април 2025 г. (понеделник)
Информацията за трафикът на българските гранични контролно-пропускателни пунктове е към 14.00 ч. На българо-сръбската граница на ГКПП "Калотина" трафикът е интензивен на вход и изход за леки автомобили. На българо-гръцката граница на ГКПП "Кулата", ГКПП "Маказа" и ГКПП "Илинден" трафикът е интензивен за леки автомобили на изход.
На българо-турската граница на ГКПП "Капитан Андреево" трафикът е интензивен на изход за леки и товарни автомобили.
На ГКПП "Лесово" трафикът е интензивен на изход за леки автомобили. На българо-румънската граница на ГКПП "Дунав мост-Русе", ГКПП "Дуранкулак" и ГКПП "Кардам" трафикът е интензивен за леки автомобили и двете посоки.
Още: Седмична прогноза за времето за 21-27 април 2025 г.
Още: Бойко Кръстанов на Великден: Бъдете по-смирени и прощавайте (ВИДЕО)
Снимка: Архив
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!