Виктория Бекъм сложи край на слуховете дали ще се присъедини към турне на Spice Girls, с което да отпразнуват 30 години от създаването на бандата.
Още: Азис проговори след операцията си, ето как се чувства
Още: Като две капки вода: Евгения Джаферович преобрази дъщеря си в Мадона (СНИМКИ)
Въпреки че в края на миналата година Мел Би подхвърли "кукичката", че може би предстои реюниън на групата, Пош Спайс заяви, че няма да участва в никакви концерти или турнета, но с радост би отпразнувала годишнината по друг начин.
Новината Виктория Бекъм обяви в интервю за "Radio France", в което казва: "Много съм горда от всичко, което постигнахме със Spice Girls", но сега за мен е по-важно да давам сила на хората чрез модата и красотата. Появиха се много слухове за турнета и концерти, но това няма да се случи. С удоволствие бих празнувала с момичетата по някакъв друг начин обаче."
Още: Виктория Бекъм изненада всички по случай Великден. Вижте с какво (ВИДЕО)
Още: По сценарий ли са скандалите в Hell's Kitchen: Джулиана Гани каза истината за шоуто
Още: Нови участнички и таен тест в "Ергенът" ще доведат до непредсказуеми последици
Снимка: Getty Images
Още: Любовницата на Дейвид Бекъм призна всичко: "Покани ме в хотела и аз просто се предадох"
Още: След думите на Фънки за Вениамин зрителите искат да си тръгне от "Като две капки вода"
Подхвърлянето на Мел Би
Наскоро при гостуване в предаването "Jennifer Hudson Show" Мел Би каза: "Твърде съм приказлива. През цялото време от екипа ме предупреждават нищо да не издавам, но това, което мога да кажа, е, че определено работим по нещо заедно. Всички пет момичета. И само заради това, което току-що казах, най-вероятно ще си навлека неприятности". Все още няма яснота за какво точно става въпрос, пише Contacmusic.
Още: Пускат пощенски марки в чест на 30-годишнината от създаването на Spice Girls (СНИМКА)
Още: Нанси Карабойчева от "Живот на кантар" с тежко разкритие за загубата на дете
Още: Изненада: Зуека се включи в празненството за 22 години "Господари на ефира" (СНИМКА)