Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

След романтично признание в "Ергенът" участничка остана безразлична към Виктор

26 февруари 2025, 11:39 часа

Нови запознанства, силни емоции и неприятни изненади бяха част от романтичния риалити формат "Ергенът" във вторник вечер (25 февруари). След извънредното изгонване на Елвира Виктор отново отмъкна Бранимира със себе си, към която очевидно не крие силните си симпатии. Вероятно слуховете за това, че те са двойка още преди да влязат в предаването подтикнаха младият ерген да сподели чувствата си пред студентката. Той ѝ разкри, че няколко пъти я е сънувал. "Първите очи, които виждам, са твоите. Когато сънувам да целувам някого, това си ти, а не някой друг", призна смело Виктор.

Снимка: Ергенът/Facebook

Реакцията на Бранимира

Обстановката беше повече от романтична, а мигът между двамата специален. Разговорът им серизоно накара Бранимира да се замисли, но въпреки това тя остана някак си безразлична към романтичното признание на Виктор и не каза почти дума. "Все едно някой да ми каже: "Обичам те". На този етап не съм готова да предам същото", искрено отговори на Виктор тя.

Още: Две сестри влязоха в "Ергенът", посрещнаха ги с възмущение (ВИДЕО)

Така вероятно Бранимира не искаше да дава празни надежди на младия мъж и да го залъгва, когато самата тя не е напълно сигурна в чувствата си към него. Виктор замълча за миг, докато осъзнаваше думите ѝ, а след това коментира с лека усмивка: "От това или ще излезе нещо хубаво… или ще продължа да потъвам с Титаник".

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ева Петрова
Ева Петрова Отговорен редактор
Новините днес