Холивудските звезди Мерил Стрийп и Робърт де Ниро ще играят главните роли във филма "Хубава къща", по едноименния роман на американската писателка Ан Лиъри.
Още: Слуховете за развода между Кание Уест и Бианка Ченсори са силно преувеличени
Още: Бил Гейтс разказа как за пръв път опитал алкохол и дрога
Последният път, когато двамата се появиха заедно на екран, беше преди почти 20 години в драмата "Стаята на Марвин" (1996). Преди това те играха във филма "Ловецът на елени" (1978) и "Да се влюбиш" (1984).
В "Хубава къща" 64-годишната Стрийп ще се появи в ролята на успешния брокер на недвижими имоти Хилда Гуд, а 69-годишният Де Ниро - на нейния бивш любовник Франк Гечела, с когото тя решава да поднови връзката.
С адаптацията на романа на екрана ще се заеме американският писател, носител на наградата Пулицър - Майкъл Кънингам. Филмовите права са купени от FilmNeyshn Inc, пише БГНЕС.
Още: Жената, обвинила в изнасилване Джей Зи и Пъф Деди, оттегли иска си (ДОКУМЕНТ)
Още: Истинска романтика: Андрей Арнаудов с мил жест към любимата си Емануела (СНИМКИ)