Пародията на „Сам вкъщи“ на Райън Рейнолдс, озаглавена „Stoned Alone“, е „обида за изкуството на киното“, твърди оригиналният режисьор на лентата Крис Кълъмбъс.
Още: Ергенът Виктор имал тайна връзка с участничка в "Игри на волята"? (СНИМКА)
Още: Елен Колева остави актьорството. Ето кое е нейното призвание (СНИМКА)
През 2018 г. Рейнолдс се присъедини като продуцент на комедията „Stoned Alone“, което беше описано като духовно продължение на оригиналния филм с Маколи Кълкин, който обаче ще бъде насочен към възрастни.
В изявление по това време се казва, че филмът се върти около „20-годишен израснал с трева загубеняк, който пропуска полета за празничното си ски пътуване“. Подобно на оригиналния филм, впоследствие крадци нахлуват в дома му, а параноята му се засилва от опияненото му състояние.
Говорейки пред „Индипендънт“ за класическия филм, Кълъмбъс нарече новия филм „обида“.
Още: Намериха сватбената рокля на Кари Брадшоу само за 35 лева (ВИДЕО)
Още: Скандална участничка в Big Brother влиза в ново шоу (СНИМКА)
„Ако правите комедия, мюзикъл, без значение какъв филм, трябва да се отнасяте към него със същото уважение, както ако снимате „Кръстникът“. „Сам вкъщи“ не е „Кръстникът“, но трябва да се отнасяте към него с подобно уважение."
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Яница от Hell's Kitchen се оказа сестра на участничка в "Островът" (ВИДЕО)
Още: Има ли нарушение? Наум Шопов пренесе растение от Шри Ланка в България (СНИМКИ)
Докато римейкът изглежда все още не се е придвижил напред към реална премиера, от Disney+ вече направиха истински римейк на „Сам вкъщи“. С участието на Арчи Йейтс от „Джо Джо заека“ в ролята, претворена от Кълкин, филмът ще излезе през 2021 година.
Информация от април сочи, че Кълкин също ще се появи в малка роля във филма и че актьорът е получил 3,2 милиона долара за това.