Още една дама се сбогува с мечтата да победи в Hell's Kitchen (СНИМКИ)

15 март 2024, 12:33 часа

Собственичката на два ресторанта Светла Личканова е поредният изгонен участник в сезон 6 на Hell’s Kitchen. С влизането си в Кухнята на Ада тя заяви, че ще се превърне в естествен лидер в предаването. Във вчерашния епизод (14 март) шеф Виктор Ангелов порица Светла заради слабото ѝ представяне и за това, че не е успяла да се адаптира. 

Още: Честито! Любимец на зрителите и бивш депутат от ГЕРБ се сгоди (СНИМКА)

Още: Рут Колева стана майка на Велики четвъртък

Снимка: Hell's Kitchen/Facebook

Още: Фаворит за победа в Hell's Kitchen отпадна от шоуто (ВИДЕО)

Още: Ергените разочароваха дамите преди Церемонията на розата (СНИМКИ)

Още: "Принцесата" напусна Hell's Kitchen (СНИМКИ)

Тежка седмица за жените

Шеф Ангелов определи представянето на жените през седмицата като най-слабото в историята на червената кухня. Брокерката Симона, ресторантьорката Чимидова, аматьорката в кухнята Полина и професионалната сладкарка Стефани също завършиха с оранжеви престилки. Следващата седмица те ще имат шанс да се преборят за мястото си в отбора.

Още: Първи отпаднал участник от звездния отбор на Hell’s Kitchen (СНИМКИ+ВИДЕО)

Оранжевите престилки от червения отбор ще се противопоставят срещу четири нови готвачи с много опит в кухнята. Чиниите им ще бъдат оценявани от звездното жури в състав Димитър Ковачев - Фънки и Славена Вътова.

Още: Мартин пострада, а Васил отправи ново предизвикателство в "Ергенът" (СНИМКА)

Още: Горда с произхода си: Яница от Hell's Kitchen с емоционално признание за отношението в България

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес