Пореден случай на жестокост срещу домашен любимец. Тази нощ неизвестен е прострелял с въздушна пушка едно от кучетата на актрисата Катерина Евро.
Още: Любовна афера в Hell's Kitchen възмути зрителите (ВИДЕО)
Още: Бившата на Ергена Мартин съжали за реакцията си: Тази връзка ми е урок
Животното е уцелено два пъти докато е било в двора на къщата.
5-годишната Джаки е простреляна в окото и корема. След няколкочасова операция във ветеринарна клиника почина.
Още: Несподелена любов в Hell's Kitchen: Шеф Никола отряза Яница (ВИДЕО)
Още: Светлана Гущерова спешно търси медицинска помощ (СНИМКИ)
„Какъв е този човек? Как може да застреляш куче? Кученце малко да го простреляш в окото? Той все едно ми уби детето”, сподели Катерина Евро пред bTV.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Емблематична звезда от "Хари Потър" вече има OnlyFans, грижи се за определен фетиш (ВИДЕО)
Още: Вениамин от "Като две капки вода" разкри тайната си за перфектната имитация на Шакира
Джаки е от породата Джак ръсел териер, а синът й продължава да я търси из двора. Синът на Катерина Евро – Александър Кадиев, се притеснява, че агресията на извършителя може да е насочена към цялото му семейство.
На мястото са направени два огледа, тече разследване.
Предвиденото наказание за жестокост към животно е лишаване от свобода до 3 години и с глоба от 1000 до 5000 лева.
Още: Мартин купонясва с дамите от "Ергенът" след финала на шоуто (ВИДЕО)
Още: Тежки финални думи в "Ергенът": Мартин остави бившата си без роза (ВИДЕО)