Мадона с предизвикателна закачка към папа Франциск (СНИМКА)

28 ноември 2023, 14:25 часа

Мадона си направи шега с папа Франциск в дните около концерта ѝ в Милано в рамките на световното ѝ турне "Celebration". Певицата се появи на публично място със суитшърт с щампа с портрет на папата, на чийто гръб има крила и надпис Madonna.

Още: Спомняте ли си Жади от "Клонинг"? Вижте как изглежда днес Джована Антонели (СНИМКИ)

Още: Сериозен скандал в "Ергенът" заради "дразнещ глас" (ВИДЕО)

Още: Мадона: Не се чувствам добре, но е чудо, че изобщо съм жива

Според източник на изданието, журналисти са снимали Мадона в "този скандален вид", докато напуска хотела си след концерта на Mediolanum Forum. Преди това певицата каза, че би искала да види папата да носи тениска с нейното лице.

Мадона, папата и международното положение

По-рано през годината, по време на концерт в Лондон, Мадона се появи на сцената, загърната в украинско знаме. Певицата взе синьо-жълтия флаг, за да изпълни тъжната балада "Don't Cry for Me Argentina". По време на същото шоу Мадона изрази мнението си относно конфликта в Близкия изток. Певицата призна, че случващото се "разкъсва сърцето ѝ".

Още: Разделени? Ето какво се случва между Явор Бахаров и Рая Пеева

Още: Меган Фокс роди дете от бившия си мъж (ВИДЕО)

Още през 201г., по време на концерт в Ню Йорк, Мадона похвали папа Франциск за това, че е "много отворен" и му посвети прочувствена версия на "La Vie en Rose", припомня Vesti.

Още: Говорителят на Ватикана: Папа Франциск се чувства по-добре

Още: "Ергенът" си намери майстора: Мартин избра своята дама преди финала (ВИДЕО)

Още: Любовен триъгълник в Hell's Kitchen: Неочаквано предложение за брак изненада всички (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес