Фен снима под полата на Шакира, а тя реагира светкавично (ВИДЕО)

17 септември 2024, 10:18 часа

Певицата Шакира преживя нещо не особено приятно, но за сметка на това даде добър урок на всеки, който си мисли, че може да се държи неуважително спрямо нея.

Още: Крие ли Даниела от "Ергенът" истинското си име?

Още: Постави го на място: Третият Ерген Васил затвори устата на Виктор

Любопитната случка се разиграва по време на снимките на новата песен на колумбийката "Soltera". Парчето е с модерния за целия свят регетон и предразполага към танците, в които Шакира е най-добра. От клипа, който се разпространи скоростно в интернет, се вижда как бившата съпруга на Жерар Пике се качва на подиума, за да танцува. Докато се движи в ритъма на музиката обаче, изпълнителката забелязва, че фен я снима с телефона си под полата ѝ. Разбира се, това никак не се харесва на Шакира, която прави някакви определни знаци към човека, подръпва роклята си надолу и слиза от подиума.

Още: Шакира разкри как е успяла да преодолее Пике

Още: Скандал и страшен смях: Калин Сърменов сподели неразказвана история, която няма да забрави

Още: Актьорът Кристиан Кирилов с благороден жест и призив към доброто (ВИДЕО)

Втора версия за случилото се

Според друга версия обаче не е имало никакъв фен, който да снима под полата на Шакира. Запознати твърдят, че по време на заснемането на видеоклипа към новата ѝ песен, на певицата е казано, че не трябва да застава точно там на подиума, затова тя разменя думи с човек от екипа и слиза, за да се презаснеме сцената.

Още: Тъмнокож, красив, търсещ слава: Това ли е новото гадже на Шакира? (СНИМКИ)

Още: Актьорът Ненчо Илчев и жена му се разминали на косъм от смъртта

Още: Слави Бинев ще става дядо, щерка му е бременна (СНИМКИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес